Skrivbord Gullheden

Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden
Skrivbord Gullheden

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

SKRIVBORD, "Gullheden", Carl Malmsten, valnöt, formgivet 1966, 3 lådor i sarg, höjd 75, 120x60 cm

Skiva med skador, bruksslitage

283879

2014-12-14