Göte Lindkvist tillskriven

Göte Lindkvist tillskriven
Göte Lindkvist tillskriven

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDKVIST, Göte (1900-tal): tillskriven, Komposition, olja på pannå, 35x27 cm, oramad

Kantskador

283888

2014-12-14