Terrin flintgods

Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods
Terrin flintgods

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, flintgods, 1800-talets slut, märkt WSYS, locket krönt av fågelungar och gräshoppa, höjd ca 18, terrinens diameter 20 cm

Nagg

283901

2014-12-13