Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERDMANN, Carl Fredrik (1847-1892): tillskriven, Orrspel, olja på duk, ca 50x60 cm
Krackeleringar, ytskador
283903
2014-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här