Einar Kohlmann oljemålning
2014-12-14
283918
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KOHLMANN, Einar (1888-1968): Bofinkar vid boet, signerad och daterad Kohlmann 1949, olja på duk, 33x41 cm