Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JANSSON, Rune (född 1918): "Spel för sig", signerad i blyerts Rune Jansson, olja på duk, 33x41 cm
Rune Jansson oljemålning
283919
2014-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här