Ivan Humbla oljemålning

Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUMBLA, Ivan (1888-1962): Orrar i vinterlandskap, signerad och daterad Ivan Humbla -45, olja på pannå, ca 46x55 cm

283927

2014-12-14