Soffa Louis XVI-stil
2014-12-14
283938
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld, sitthöjd 42, längd 116 cm