Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Menu, signerad L Jirlow, färglitografi, 117/390, 30x21 cm
Text: Sofiero slottsrestaurang Helsingborg 2006, Diner en L´honneur de L´exposition Lennart Jirlow, menu atergo

283960

2014-12-13