Lennart Jirlow färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): Menu, signerad L Jirlow, färglitografi, 117/390, 30x21 cm
Text: Sofiero slottsrestaurang Helsingborg 2006, Diner en L´honneur de L´exposition Lennart Jirlow, menu atergo
283960
2014-12-13