Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BAKALOWICZ, Wladyslaw (1833-1903): Damporträtt, signerad och daterad 1866, pastell, oval, ca 58x48 cm
Otydlig signatur, skador
283963
2014-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här