Soffa fåtölj Danmark

Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark
Soffa fåtölj Danmark

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, France & Daverkosen, skyltmärkt, stomme i teak, klädsel i rött skinn, längd ca 203, sitthöjd 44 resp 43 cm (fåtölj)

Bruksslitage

283986

2014-12-15