Yngve Berg

Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, Yngve (1887-1963): "Lidelsens blomma", signerad och daterad Yngve Berg 1907, tusch, 18x16,5 cm

284007

2014-12-18