KG Nilsson gouache

KG Nilsson gouache
KG Nilsson gouache
KG Nilsson gouache
KG Nilsson gouache

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, K.G. (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilson 1981, gouache, ca 11x14 cm

284017

2014-12-14