Sminkbord i teak

Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak
Sminkbord i teak

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD / HALLBORD, 1950/60-tal, fanérat i teak, lådor, spegel, delvis svärtad skiva, totalhöjd ca 125, 110x35 cm

Slitage, fläckar

284028

2014-12-15