12 stolar Axet

12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet
12 stolar Axet

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

STOLAR, 12 st., 1900-tal, gustaviansk stil "Axet", mahognyfanér, spjälad ryggbricka, skuren dekor av ax, kopplad benställning, höjd ca 93, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

284036

2014-12-15