Klubbat för:
8 200 SEK
8 000 SEK
STOLAR, 12 st., 1900-tal, gustaviansk stil "Axet", mahognyfanér, spjälad ryggbricka, skuren dekor av ax, kopplad benställning, höjd ca 93, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage
284036
2014-12-15