Golvlampa, Achille & Pier Giacomo Castiglione
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
GOLVLAMPA, Achille & Pier Giacomo Castiglione, "Arco", Flos, Italien, formgiven 1962, sockel av marmor, svängd, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd 208 cm
Innerskärm med smärre bucklor, marmorsockel med smärre nagg
284037
2014-12-16