Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNEILLE, Cornelis G van Beverloo (1922-2010): "L´oiseau ivre de liberté", signerad Corneille 1701, numrerad 14/100, färglitografi, ca 70x54 cm
284049
2014-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här