Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MIRO, Joan (1893-1983): "Hommage aux prix Nobel", 1976, signerad och numrerad Miro 14/100, ca 75x55 cm
LITTERATUR: Mourlot 1094
284053
2014-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här