Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGER, Fernand (1881-1955): Figurkomposition, stämpelsignerad F. Leger, numrerad 67/180, färglitografi, ca 37x30 cm

Gulnader

284054

2014-12-14