Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, porslin, Japan, 1900-tal, balusterformad, dekor i imari med motiv av djur och fenixfågel, höjd 78 cm
Benställning medföljer (höjd ca 45 cm)
Lagningar
284064
2014-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här