Japansk vas

Japansk vas
Japansk vas
Japansk vas
Japansk vas
Japansk vas
Japansk vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Japan, 1900-tal, balusterformad, dekor i imari med motiv av djur och fenixfågel, höjd 78 cm
Benställning medföljer (höjd ca 45 cm)

Lagningar

284064

2014-12-15