Einar Berger oljemålning

Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning
Einar Berger oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

BERGER, Einar (Norge 1893-1960): Båtar på stormigt hav, signerad och daterad E Berger 59, olja på duk, 80x100 cm

284078

2014-12-15