Kaffekoppar Meissen,

Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,
Kaffekoppar Meissen,

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR på fat, 1 par, porslin, Meissen, 1900-tal, delvis förgylld dekor med motiv av drakar, koppens höjd 5 cm
I orginialask

284099

2014-12-15