Yataghan

Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YATAGHAN, turkiskt kulturområde, dekorerat klinga, lagat fäste med mässingsbeslag och kavelplattor i horn, skinnklädd balja med beslag i vitmetall, längd 73 cm

Slitage skador

284109

2014-12-15