Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, skinnklädd, rokokostil, på hjultrissor, sitt höjd 43, rygghöjd 118, bredd 64 cm

Skador och lagningar, enn hjultrissa lös

284111

2014-12-15