Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, svärtat trä, kolonetter i alabaster, urtavla i emalj, delvis förgylld, dekorelement i pärlemor, höjd ca 45 cm

Pendel och nyckel finns, lösa delar medföljer (glas, bakstycke, dekordel, 2 fotknoppar), 1 fotknopp

284118

2014-12-15