Allan Österlind etsning

Allan Österlind etsning
Allan Österlind etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Spanjorskor, signerad Österlind, färgetsning, 57/100, blindstämpel Sagot Paris, 48x24 cm

284121

2014-12-15