Skåp med glasdörrar

Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, mahognyfanér, England, höjd 204, 120x59 cm, nyckel finns

Skador och slitage

284125

2014-12-16