Punschbägare silver

Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUNSCHBÄGARE, 6 st, silver, stämplade 1953, invändigt förgyllda, höjd 4 cm, i etui

284128

2014-12-19