Soppslevar silver

Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver
Soppslevar silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st, silver, svärtade träskaft, Erik Magnus Lundberg (1778-1814), Örebro, årsindex saknas, Petter Eneroth, Stockholm 1799

Skador, lagning

284135

2014-12-15