Max Ernst etsning

Max Ernst etsning
Max Ernst etsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERNST, Max (1891-1976): ur Oiseau en Peril
Färgetsning med collage, 1975, tryckt på Japanpapper, Georges Visat Paris, signerad och numrerad Max Ernst 65/100,
I. 30,5 x 25,5 cm

284136

2014-12-18