Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALKERSTON WOOLFORD, Charles (1864-1934): Interiör med docka, olja på duk, signerad och daterad CH Woolford1880, 22x29 cm
Färgbortfall
284141
2014-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här