Charles Halkerston Woolford

Charles Halkerston Woolford
Charles Halkerston Woolford
Charles Halkerston Woolford
Charles Halkerston Woolford

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALKERSTON WOOLFORD, Charles (1864-1934): Interiör med docka, olja på duk, signerad och daterad CH Woolford1880, 22x29 cm

Färgbortfall

284141

2014-12-15