Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, signerad F.W.Ln Pinx, 20x16 cm

Krackelyr, färgbortfall

284149

2014-12-15