Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HELAND, Martin-Rudolf (1765-1814), tillskriven: Vy över Skeppsbron, akvarellerad konturetsning på papper, 29,5 x 37,5 cm.
284156
2014-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här