Martin-Rudolf Heland, tillskriven, Skeppsbron

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

HELAND, Martin-Rudolf (1765-1814), tillskriven: Vy över Skeppsbron, akvarellerad konturetsning på papper, 29,5 x 37,5 cm.

284156

2014-12-18