Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÄLLSTRÖM, Arvid (1893-1967): Skulptur, föreställande kvinnofigurer, terrakotta, signerad A. Källström, höjd 16 cm
Nagg på fotring
284157
2014-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här