Skulptur Arvid Källström
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KÄLLSTRÖM, Arvid (1893-1967): Skulptur, föreställande kvinnofigurer, terrakotta, signerad A. Källström, höjd 16 cm
Kuntoraportti
Nagg på fotring
284157
Päivämäärä:
2014-12-15