Skulptur Arvid Källström

Skulptur Arvid Källström
Skulptur Arvid Källström
Skulptur Arvid Källström
Skulptur Arvid Källström
Skulptur Arvid Källström
Skulptur Arvid Källström

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KÄLLSTRÖM, Arvid (1893-1967): Skulptur, föreställande kvinnofigurer, terrakotta, signerad A. Källström, höjd 16 cm

Kuntoraportti

Nagg på fotring

284157

Päivämäärä:

2014-12-15