Nyrokoko jardinjär

Nyrokoko jardinjär
Nyrokoko jardinjär
Nyrokoko jardinjär
Nyrokoko jardinjär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINJÄR, 1800-tal, nysilver, med glasinsats, nyrokoko, snäckformade hänklar, fötter med rocailler, längd cm

Nagg

284160

2014-12-15