Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 2 st, omkring 1900, förgyllda, dekor i pastellage, yttermått ca 38x47 resp 41x46 innermått ca 24x34 resp 29x33 (den ena med insats), dagmått ca 22x31,5 resp 27x31,5 cm

En med lagning, slitage

284163

2014-12-15