Numa Patlagean pastell

Numa Patlagean pastell
Numa Patlagean pastell
Numa Patlagean pastell
Numa Patlagean pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PATLAGEAN, Numa (1880-1961): Kristushuvud, signerad Numa Patlagean, pastell, 41x33 cm

Ej examinerad ur ram, möjligen ytskador

284178

2014-12-15