Orientmattor

Orientmattor
Orientmattor
Orientmattor
Orientmattor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTOR, Isfahan, s k parmattor, ca 150x100 cm

Slitage, mindre skador

284189

2014-12-19