Oljemålning Svensk 1500-tals kung

Klubbat för:

7 200 SEK

5 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR (Sverige, 1700-tal): Kung Erik XIV, olja på duk, 51x41 cm

Ramskador, duken har lagningar och retuscher

284209

2014-12-18