Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NOVOSSADYOUK, Svetoslav (född 1971): Katter med solfjäder, monogramsignerad, olja på duk, ca 50x61 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
284239
2014-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner