Svetoslav Novossadyouk oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

NOVOSSADYOUK, Svetoslav (född 1971): Katter med solfjäder, monogramsignerad, olja på duk, ca 50x61 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

284239

2014-12-15