Uno Vallman färglitografi

Uno Vallman färglitografi
Uno Vallman färglitografi
Uno Vallman färglitografi
Uno Vallman färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1958, färglitografi, 43x46 cm

Gulnader

284282

2014-12-16