Slas stockholmsmotiv

Slas stockholmsmotiv
Slas stockholmsmotiv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig Slas (1928-2008): Motiv från Nytorget, signerad Stig Claesson, numrerad HC XII/XVI, färglitografi, ca 42x63 cm

284290

2014-12-16