Slas stockholmsmotiv

Slas stockholmsmotiv
Slas stockholmsmotiv

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig Slas (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad Stig Claesson, numrerad 8/100, färglitografi, ca 48x63 cm

284291

2014-12-16