Niels Holsöe interiör

Niels Holsöe interiör
Niels Holsöe interiör
Niels Holsöe interiör
Niels Holsöe interiör

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLSÖE, Niels (1865-1928): Interiör, signerad N. Holsöe, olja på pannå, 50x37 cm

Träsprickor

284294

2014-12-16