Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
QVIST, Patrik (född 1968): Untitled, signerad på baksidan Qvist-09, olja på duk och mixed media, 150x120 cm
Proveniens: Galerie Bel´Art, Stockholm och privat samling, Stockholm
284301
2014-12-16