Skrivbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSBORD, 1920-tal, brännmärkt NK (Nordiska Kompaniet), "Westminster", skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet 27813-31 5 23, fanérat i björk, beslag i mässing, höjd ca 77, 100x50 cm
Ytslitage, fläckar
284303
2014-12-16