Skrivbord Nordiska Kompaniet

Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBORD, 1920-tal, brännmärkt NK (Nordiska Kompaniet), "Westminster", skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet 27813-31 5 23, fanérat i björk, beslag i mässing, höjd ca 77, 100x50 cm

Ytslitage, fläckar

284303

2014-12-16