V Aaltona olja

V Aaltona olja
V Aaltona olja
V Aaltona olja
V Aaltona olja
V Aaltona olja
V Aaltona olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AALTONA, Veikko (1910-90): Blomsterstilleben, signerad V Aaltona, olja på duk, 49x39 cm

284319

2014-12-16