Målning 1900-tal
2014-12-16
284322
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, monogramsignerad Gr E 52, 46x67 cm